Topreality.sk patria do skupiny Nehnutelnosti.sk logo

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Tesárske Mlyňany

Sort by:  
16 inzerátov
Polyfunctional object for sell in Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
89 m2 89 m2
89 900 €
1 010,11 €/m2

Family house for sell in Tesárske Mlyňany
Video
Tesárske Mlyňany, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
105 m2 140 m2 447 m2
229 000 €
2 180,95 €/m2

Arable land for sell in Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
5500 m2
1,20
1,20 /m2
m2
Plot for family houses for sell in Tesárske Mlyňany
Hlavná, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
1118 m2
74 000 €
66,19 €/m2

Family house for sell in Tesárske Mlyňany
Tesáre nad Žitavou, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
180 m2 697 m2
179 000 €
994,44 €/m2

Family house for sell in Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
150 m2 130 m2 1700 m2
169 000 €
1 126,67 €/m2

 for sell in Tesárske Mlyňany
Hlavná, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
120 m2 210 m2 1091 m2
125 000 €
1 041,67 €/m2

Other commercial object for sell in Tesárske Mlyňany
Hlavná, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
180 m2 142 m2
91 886 €
509,54 €/m2

 for sell in Tesárske Mlyňany
Video
Mlyňany, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
100 m2 122 m2 3504 m2
99 000 €
990,00 €/m2

Plot for family houses for sell in Tesárske Mlyňany
Video
Športová, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
2106 m2
129 000 €
61,25 €/m2

Family house for sell in Tesárske Mlyňany
Školská, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
278 m2 954 m2
156 200 €
561,87 €/m2

Plot for housing project for sell in Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
12700 m2 12700 m2
249 000 €
19,61 €/m2

Plot for family houses for sell in Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
4560 m2 4560 m2
35 000 €
7,68 €/m2

Family house for sell in Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
6100 m2 300 m2 6100 m2
125 000 €
20,49 €/m2

Family house for sell in Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
300 m2 300 m2 830 m2
119 000 €
396,67 €/m2

Woodland for sell in Tesárske Mlyňany
Hlavná, Tesárske Mlyňany (Zlaté Moravce)
23047 m2
negotiated price