Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Mgr Daniel Koman MBA

Realitný maklér

Dkom s.r.o. sprostredkováva predaj, kúpu a prenájom všetkých typov nehnuteľností najmä v Nitrianskom a Banskobystrickom kraji. Poskytujeme kompletné realitné služby. Zabezpečujeme právne služby, finančné poradenstvo, pomoc pri hľadaní najvýhodnejšieho spôsobu financovania pri kúpe Vašej nehnuteľnosti a tiež pomoc pri vybavovaní hypotekárnych a spotrebných úverov. Vždy sa snažíme nájsť najlepšie podmienky a riešenie pre predávajúceho i kupujúceho, aby bol každý obchodný prípad ukončený úspešne, k spokojnosti oboch strán. Uvedomujeme si, že najlepšou vizitkou a prezentáciou našej realitnej kancelárie Dkom s.r.o. bude vždy spokojný klient. Našim úspechom bude Vaša spokojnosť a prejavená dôvera. Ďakujeme.

Site of action
Sahy/šturovo/Velky Krtys
Experience in the field
not stated
Organization
Dkom s.r..o

Customer testimonials

There are currently no references