Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Anna Fiťková...

Realitný maklér

V realitnej kancelárii BeMi pracujem od r.2012. Reality a práca s ľuďmi ma vždy zaujímala a napĺňala. Robím všetko pre to, aby klient mal z predaja a kúpy svojej nehnuteľnosti dobrý pocit.

Site of action
Zlaté Moravce, Trnava
Experience in the field
not stated
Organization
BeMi realitná kancelária

Customer testimonials

24.2.2022, Tomáš Valent

Profesionalita, ľudský prístup. Za mňa úplná spokojnosť a desať hviezdičiek z desiatich.

24.1.2022, Katrušín

Veľká spokojnosť..

24.1.2022, Katrušín

Veľká spokojnosť..

13.12.2021, Milan Matejov

Vysoká dávka profesionality, ústretovosti a ochoty. Jednoznačne nemám čo vytknúť a za mňa 10/10

6.12.2021, Katka

S prácou pani Fiťkovej som bola veľmi spokojná. Bola veľmi milá, empaticka, ochotná vo všetkom pomôcť, jej práca bola na 100 percent, pomohla vo všetkom aj v tom co nebolo náplňou jej práce. Z mojej strany maximálna spokojnosť a som rada ze som pani Fitkovu mohla spoznať. Veľmi pekne vám ďakujem

6.12.2021, Sabina

S prácou a prístupom realitného makléra p. Fiťkovej som bola nadmieru spokojná. Lepšieho makléra som si ani nemohla priať. Všetko prebehlo rýchlo a super. U ma vysoká spokojnosť v každom smere.

6.12.2021, Andrej

Predaj bezproblémový. Jedna obhliadka, kupujúci byt hneď zobral, peniaze na ruku. Všetko vybavené v poriadku, uvidíme čo kataster. Nemám čo vytknúť.

21.10.2021, Tóthová

Úplná spokojnosť. Odporúčam

23.9.2021, Radka Hudecová

Pani Fiťkovú hodnotím pozitívne, celá komunikácia prebehla v príjemnej atmosfére, zverili sme sa jej do rúk a nesklamala. Urobila pre nás maximum a som šťastná, že celý predaj už budeme mať za sebou :)

6.8.2021, Marek Šály

Ďakujem veľmi pekne za pomoc pri prvom nábore. Veľká spokojnosť.

6.5.2021, Rastislav

Dobrý deň, prišiel mi LV a preto sa chcem poďakovať p.Fiťkovej, za výbornú prácu, prístup, rýchlosť a šikovnosť. Ešte raz ďakujem, Hržič Rastislav.

6.5.2021, Andrea

S realitnou kanceláriou BeMi som bola veľmi spokojná. Vďaka šikovnosti realitnej maklérky pani Fiťkovej sa do týždňa podarilo nájsť záujemcu o predávanú nehnuteľnosť, ktorú som mala neúspešne v ponuke u inej realitnej kancelárií 8 mesiacov.

22.10.2020, Búryová

S pani Fiťkovou som bola veľmi spokojná . Je to pracovníčka ktorej jej práca pristane, hlavne za jej šarm,zodpovednostˇa diskrétnosť voči klientom. Bola som spokojná hlavne s jej rýchlymi odpoveďami na moje pripomienky a dbala stále o zmier medzi kupujúcimi a predávajúcimi. Veľmi pekne ďakujem.

2.4.2020, Zuzana

Ďakujem veľmi pekne za profesionálnu a promptnú spoluprácu.

25.2.2020, Anna Fiťková

Skvelý a profesionálny prístup a výborne výsledky, určite odporúčam. Dalibor

1.2.2019, Stanislav

S maklérom mám skúsenosti po prvý krát, ale hodnotím ho veľmi pozitívne. Po dohodnutí nebol problém vybaviť stretnutie s majiteľmi bytu, ochotne zodpovedala všetky naše otázky, vysvetlila a stále vždy s úsmevom na tvári. Maklér ako má byť. Rád pracuje s ľuďmi a to vidieť aj na jeho správaní sa ku nám. Behom týždňa sa kúpa bytu pohla míľovými krokmi dopradu, ochotne reaguje aj v emailovej komunikáciíí a rozhodne skvelý maklér v okrese Levice-Zlaté Moravce.

11.10.2018, Ivan Csákay

Za mňa, veľká spokojnosť, 5 hviezdičiek z 5-ich! Ďakujem.

25.5.2018, Marek

S predajom mojej nehnuteľnosti, ako aj s pracou realitnej kancelarie a maklerkoou p. Fiťkovou som bol maximalne spokojny, najdenie kupujuceho aj cela realizacia obchodu sla hladko a bez problemov.

27.3.2018, Iveta Vančová

Maximálne spokojnááááá :D

2.9.2017, Mária Valkovičová

p. Fiťková je veľmi ústretová a ochotná. Vysvetlí a poradí na každú otázku.

8.3.2017, Dušan

A prácou p. Fiťkovej som bol veľmi spokojný, chcem vyzdvihnúť aj Hypotekárne centrum BeMI, konkrétne p. Kovala, za promtné a výhodné vybavenie úveru. Túto realitnú kanceláriu vrelo odporúčam, patrí medzi top na trhu.

3.3.2017, Mária Valkovičová

Som veľmi spokojná s pomocou, ktorú mi zabezpečujete pri predaji môjho RD.

18.2.2017, Jana Levická

V roku 2014 som sa rozhodla kpiť v Zlatých Moravciach byt. Jeden som mala vo výhľade, preto som oslovila p. Fiťkovú, ktorá ho mala v ponuke. Bola veľmi zlatá a ochotná, dohodla mi s majiteľmi obhliadku, na ktorú sme spolu išli. V podstate sa postarala o všetko, aby som mohla byt kúpiť. Asi pred mesiacom som sa na ňu znovu obrátila, rozhodla som sa kúpiť malý domček. Tak dúfam, že sa to podarí. S jej prístupom ku klientom som veľmi spokojná. Myslím, že táto maklérka je pre realitku veľkým prínosom.

16.2.2017, Karol Vácval

Byt som kupoval cez RK BeMi, konkrétne v Zlatých Moravciach cez p. Fiťkovú, oceňujem profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný a túto RK určite odporúčam.

9.2.2017, Tomáš

S prácou pani Fiťkovej som bol veľmi spokojný, prevod vlastníctva, ako aj prefinancovanie šlo rýchlo. Doporučujem!