Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Tekovská realitná kancelária Ing. Radmila Fogadová

Tekovská realitná kancelária Ing. Radmila Fogadová

37 offers
Sladkovičova 49
95301 Zlaté Moravce
(district Zlaté Moravce)

Sme realitná kancelária, ktorá pôsobí 20 rokov na realitnom trhu v Zlatých Moravciach a okolí. Máme skúsenosti s vysporiadavaním pozemkov pod developerské projekty, obchodné centrum. Snažíme sa pristupovať ku každému klientovi individuálne, všetkým, ktorí chcú nehnuteľnosť predať poskytujeme bezplatný právny servis, a na druhej strane klientom, ktorí nehnuteľnosť kupujú hľadáme bývanie na mieru. Individuálny prístup je našim krédom. Znamená nájsť dom, byt alebo pozemok vhodný pre klienta nielen podľa počtu členov rodiny, ale aj podľa potrieb jednotlivých členov, podľa infraštruktúry obce alebo mesta, a v neposlednom rade podľa finančných možností. Spolupracujeme s bankovými subjektmi pri vypracovaní hypotéky pre klienta. Naša realitná kancelária poskytuje služby v oblasti: -právneho poradenstva- kúpno-predajné zmluvy, darovacie zmluvy, -zmluvy o zámene pozemkov, vklad do katastra nehnuteľností, obnova dedičského konania geodézie - geodetické práce ako geometrické plány na určenie vlastníctva, na oddelenie pozemku, na obnovenie vlastníckej hranice, na zlúčenie parciel,na zameranie novostavby znaleckých posudkov - k vysporiadavaniu vlastníckych vzťahov, k hypotekárnym úverom poradenstva pri novostavbách, stavebné konanie sprostredkovania stavebných prác, rekonštrukciách odovzdania nehnuteľností, vrátane prehlásenia odber. miest na energie zabezpečovanie vysťahovania, sprostredkujeme sťahovaciu službu daňového poradenstva, klientom vypracujeme daňové priznanie k dani z nehnuteľností, dani z príjmov Každému klientovi sa snažíme vyjsť v ústrety, a tak mu splniť sen o vlastnom bývaní. Navštívte nás v našej kancelárii, na adrese Sládkovičova 49, Zlaté Moravce, denne od pondelka do piatku od 8.00-16.00 hod.

Sort by:  
37 inzerátov
Plot for family houses for sell in Volkovce
M. R. Štefánika, Volkovce (Zlaté Moravce)
968 m2
53 000 €
54,75 €/m2