Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

MBM-REAL

MBM-REAL

, 1 project
Hviezdoslavovo nám.213
029 01 Námestovo
(district Námestovo)

Spoločnosť MBM - REAL, a.s. člen spoločnosti MBM-GROUP, vznikla v apríli 2005 so zameraním na realizovanie stavieb, predaj a prenájom nehnuteľností pre fyzické a právnické osoby na území Slovenskej republiky. Od začiatku vzniku spoločnosti je našou prioritou poskytovať a zabezpečovať naším klientom kvalitné a spoľahlivé služby na vysokej odbornej úrovni, čím sa postupne zaraďujeme medzi renomované podnikateľské subjekty na trhu s nehnuteľnosťami.

Sort by:  
There are no results based on your search.