Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

ARCUS REAL s.r.o.

ARCUS REAL s.r.o.

3 offers
Černyševského 10
85101
(district Bratislava V)

Hlavnou náplňou práce našej spoločnosti je poskytovanie profesionálneho servisu v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Prvoradým cieľom a takisto aj najlepšou reklamou je pre nás spokojný klient, preto sa snažíme ku každému pristupovať individuálne, podľa jeho predstáv a možností a poskytnúť mu také podmienky a služby, aby sa s dôverou na nás obrátil aj v budúcnosti. Uvedomujeme si, že predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí krok, ktorý robia len pár krát v živote. Preto sa vždy snažíme nájsť taký postup, aby sme každý obchodný prípad vyriešili komplexne, bez stresu a za jasne stanovených podmienok, k plnej spokojnosti všetkých zúčastnených strán. Veríme, že i Vy sa stanete našim ďalším spokojným klientom. Kolektív pracovníkov ARCUS REAL s.r.o.

Pobočky

ARCUS REAL s.r.o.

Černyševského 10
85101 Bratislava-Petržalka
Sort by:  
3 inzeráty
3 room flat for sell in Bratislava-Staré Mesto
Drotárska cesta, Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I)
78 m2
395 000 €
5 096,77 €/m2

2 room flat for sell in Bratislava-Ružinov
Prešovská, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
58 m2
285 000 €
4 913,79 €/m2

4 room flat for rent in Bratislava-Podunajské Biskupice
Podunajská, Bratislava-Podunajské Biskupice (Bratislava II)
142 m2
800,00 € / month
5,63 €/m2