Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Mgr. Jana Saksonová

Realitný maklér
photo_agent
logo

V realitnej kancelárii BeMi pracujem 5 rokov. Túto spoločnosť som si vybrala z dôvodu, že pôsobí na realitnom trhu od r.2003, je silnou a stabilnou spoločnosťou a maklérom poskytuje zázemie a súčinnosť pri plnení spoločných projektov.

Site of action
Cadca
Experience in the field
not stated
Organization
BeMi realitná kancelária

Customer testimonials

26.2.2022, Hana Babjarová

Rychlá reakce, naprostá spokojenost.

21.6.2021, Rybon Miroslav

Paní Janka pro mne Top

7.3.2021, Emilia

Pani Mgr. Saksonova je veľmi milá, ústretová maklera. Kedykoľvek som jej volala, písala ihneď reaguje. O nehnuteľnosti vedela veľmi veľa užitočných informácií a vďaka nej aj nehnuteľnosť kupujeme. Keby boli na Slovensku všetky profesie takto zvládnuté sme Švajčiarsko.

20.12.2017, Štefan Kyska

Všetko o.k.

20.12.2017, Mária Kubicová

Som spokojna a ďakujem za spoluprácu.

19.12.2017, Marcinkovič

Spokojnosť

19.12.2017, Anna Strýčková

Vyjadrujem veľmi pozitívne hodnotenie. Zo strany maklérky bola ochota, ústretovosť, záujem, presnosť. Super, super. Ďakujem, ďakuje. Krásne vianočné sviatky.

18.12.2017, Slávka Skorčíková

Dobrá spolupráca,komplexná príprava predaja,dobrá komunikácia

5.12.2017, p. Mgr Jana Saksonová

Děkuji za trpělivost a profesionalitu, snazivá a ochotná. Děkuji Filipiová